Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zwiedzanie z Rainbow – kolejna część oferty na Lato 2018

Data publikacji: 2017-10-04, Data modyfikacji: 2017-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Zwiedzanie z Rainbow – kolejna część oferty na Lato 2018

Rainbow rozpoczął sprzedaż kolejnej części oferty na Lato 2018, tym razem zawierającej wycieczki objazdowe. Klienci będą mogli wybierać spośród ponad 300 programów, z czego prawie 80 stanowią wycieczki autokarowe. Nie zabrakło zupełnie nowych tras, a także Egzotyki.

Przygotowana przez Rainbow oferta na nadchodzące Lato 2018 zaskakuje różnorodnością. Zawiera ponad 300 oryginalnych i autorskich programów, z czego prawie 80 to bardzo lubiane wycieczki autokarowe po Europie m.in. Czechy, Słowacja, Benelux, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Skandynawia, Włochy, Rumunia, Bałkany, państwa Europy Wschodniej oraz Rosja. Zdecydowaną większość stanowią jednak wycieczki realizowane samolotami. W tym wypadku oprócz Europy Rainbow proponuje więcej, w porównaniu do poprzedniego sezonu egzotycznych miejsc, między innymi: Emiraty Arabskie, Chiny, Japonię, Indie, Sri Lankę, Birmę, Tajlandię, Wietnam  Meksyk, Kubę, Kenię, Etiopię, RPA, Bali oraz kraje Ameryki Północnej, Południowej oraz Australię. Warto wspomnieć, że przeloty na Kubę oraz Bali realizowane będą bezpośrednio w komfortowych warunkach Dreamlinerem Lot-u.

W ofercie z objazdówkami nie mogło zabraknąć nowości do wielu zakątków Europy i świata. Klienci znajdą zatem nowe propozycje m.in. w Danii – wycieczka rodzinna do Legolandu, Austrii, Słowenii, Izraelu, Azerbejdżanie – również w połączeniu z Iranem, Gruzją i Armenią, Stanach Zjednoczonych – dwa zupełnie nowe programy, w tym jeden z prawdziwym amerykańskim „shopping-iem”, Kanadzie – wycieczka śladami „Ani z Zielonego Wzgórza”, Skandynawii- z bezpośrednim przelotem na zjawiskowe Lofoty, we Włoszech, Hiszpanii, Grecji – w tym nowe rejsy po Cykladach, nowe objazdy po kontynentalnej części Grecji, Korfu, Lefkadzie i Thassos. Rainbow po kilku sezonach przerwy wraca do realizowania wycieczek po Ukrainie i Białorusi oraz proponuje bezpośredni lot do Irkucka na podziwianie jednego z najpiękniejszych jezior na świecie – jeziora Bajkał.

Rainbow kontynuuje również koncepcję wycieczek „7+7”, czyli takich, w których po urokach zwiedzania można wypocząć w wybranych wcześniej hotelach. Ze względu na dużą i stale rosnącą popularność Klienci w ofercie na Lato 2018 znajdą ich jeszcze więcej niż w ubiegłych latach.

Klienci rezerwujący ofertę z objazdówkami uzyskują identyczne benefity, takie jak klienci rezerwujący wczasy. Tylko teraz mają 100% Pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40% na początek. Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40%, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20% dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50%. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.

Rainbow, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Rainbow
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola