Belka
Środa, 24 Lutego 2021   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

Data publikacji: 2019-06-18, Data modyfikacji: 2019-06-20
A A AWydrukDrukuj  
 
COŚ SIĘ ZACZĘŁO, COŚ SIĘ KOŃCZY 17 czerwca 2017r. podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy uczniów klasy  ósmej. Uroczystość przygotowali siódmoklasiści, którzy zaprosili starszych kolegów do krótkiej podróży sentymentalnej w przeszłość – do lat przedszkolnych. Bohaterowie dnia przypomnieli sobie ABC dobrego wychowania, mierzyli się z łamańcami językowymi  typu: „Szczepan Szczygieł z Brzmiących Bystrzyc”, a wywołani do tablicy śmiałkowie musieli się wykazać umiejętnością naśladowania ruchów kartki papieru. Ze wszystkimi zadaniami nasze VIP-y poradziły sobie doskonale. Prawdziwym testem dojrzałości szkolnej okazał się poczęstunek  z cytryn. Nasi bohaterowie z łatwością przełknęli tę kwaśną przekąskę, a w nagrodę otrzymali pamiątkowe pendrive’y. Po uczcie dla ciała przyszła pora na coś dla ducha: na dużym ekranie została wyświetlona prezentacja zdjęć i filmów od lat wczesnoszkolnych po dzień dzisiejszy. Wszyscy oddali się wspomnieniom, niejednemu łezka zakręciła się w oku. Uroczystość uświetniły popisy instrumentalno-wokalne uczennic klas VII. Na zakończenie przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Krzysztof Roś, podziękował dyrekcji, wszystkim nauczycielom i wychowawcom za lata nauki oraz trud włożony w wychowanie. Słowa uznania skierował także do artystów, którzy przygotowali to wspaniałe pożegnanie. Drodzy ósmoklasiści! Za chwilę staniecie się absolwentami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu! Na nowej ścieżce Waszego życia życzymy Wam samych sukcesów, trafnych wyborów i realizacji wszelkich marzeń i planów. Pamiętajcie, że na zawsze zapisaliście się na kartach historii naszej szkoły oraz w naszych sercach.

Pełna treść wiadomości na: sp1olkusz.pl/?p=6937
sp1olkusz.pl, Źródło artykułu: sp1olkusz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola