Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Olkusz bez szpecących reklam

Data dodania: 2018-12-07
Gmina Olkusz pracuje nad uchwaleniem lokalnych przepisów, które pozwolą na uporządkowanie przestrzeni miejskiej i zapanowanie nad widocznym w wielu miejscach chaosem reklamowym. Częścią t... więcej »
 
 

NOWA ERA KOMPUTERA

Data dodania: 2018-12-05
W ramach projektu „Poprawa umiejętności korzystania z Internetu i e – usług wśród mieszkańców gminy Olkusz” w naszej szkole będzie zorganizowana grupa szkoleniowa: &b... więcej »
 
 

Ranni w wypadku drogowym w Niesułowicach

Data dodania: 2018-12-04
Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę 2 grudnia br. w Niesułowicach. Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi - prawdopodobnie by... więcej »
 
 

Nietrzeźwy kierowca uciekał przed policją

Data dodania: 2018-11-28
28-letni kierowca seata uciekał przed policyjnym radiowozem. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i kierował samochodem pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. więcej »
 
 

Łukasz Kmita nadal w grze - trwa ofensywa PiS-OdNowa

Data dodania: 2018-11-23
Pierwsza sesja Rady Miejskiej w Olkuszu VIII kadencji zapisała się w historii samorządności Srebrnego Miasta w sposób szczególny. Przede wszystkim z powodu złożenia ślubowania przez... więcej »
 
 

Odwołanie poszukiwań Krystiana Kopeć

Data dodania: 2018-11-22
W dniu wczorajszym, po opublikowaniu przez media komunikatów o zaginięciu Krystiana Kopeć, funkcjonariusze Komisariatu w Wolbromiu ustalili aktualne jego miejsce pobytu. W związku z tym poszukiwania zostaj... więcej »
 
 

Zaginął 24-letni Krystian Kopeć. Trwają...

Data dodania: 2018-11-21
Funkcjonariusze  z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu prowadzą poszukiwania 24-letniego Krystiana Kopcia zamieszkałego w Wolbromiu na os. Łokietka, który zaginął 19 listopada 2018 roku. M... więcej »
 
 

Paweł Piasny - kontynuacja

Data dodania: 2018-11-21
Jak było do przewidzenia, Paweł Piasny (KWW OdNowa-Kontynuacja) 21 listopada br. został wybrany na kolejną kadencję starostą Powiatu Olkuskiego. I to pomimo tego, że Komitet PiS wprowadził d... więcej »
 
 

Koalicja w Powiecie bez niespodzianek. Paweł Piasny...

Data dodania: 2018-11-07
Liderzy komitetów Odnowa–Kontynuacja oraz Prawo i Sprawiedliwość poinformowali, iż zawiązano koalicję w nowej Radzie Powiatu w Olkuszu. Koalicja liczy 16 radnych, co daje jej stabilną... więcej »
 
 

Burmistrz Roman Piaśnik - kontynuacja

Data dodania: 2018-11-04
Roman Piaśnik zdecydowanie zwyciężył II turę wyborów na burmistrza Olkusza zdobywając 11731 głosów, co dało 57,8 proc. poparcia. Łukasz Kmita otrzymał 8519 gł... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 48
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola