Belka
Środa, 24 Lutego 2021   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Auto Szyby - szyby samochodowe - sprzedaż, montaż, naprawa

 

Oferujemy szyby samochodwe do wszystkich marek i typów samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów, traktorów, pojazdów specjalistycznych i innych. Mamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Wystarczy jeden telefon 502 397 360 lub zapytanie e-mail szyby1@op.pl żeby otrzymać pełną informację. Odpowiadamy na każde zapytanie. 
W naszej ofercie mamy uszczelki samochodwe, wszelaki asortyment do naprawy szyb samochodowych czyli kleje, primery, aktywatory, zelki pod sensory, wycieraczki, i wiele innych. Kleimy lusterka, przeklejamy naklejki rejestracyjne, szyjemy pokrowce na siedzenia i fotele samochodwe. Zapraszamy!! Cena naszych montaży już od 50 złotych.....

Kontakt

Z naszą pełną ofertą można się zapoznać na www.szafron.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola