Belka
Środa, 24 Lutego 2021   imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MAŁOPOLSKIE TALENTY

Data publikacji: 2019-03-11, Data modyfikacji: 2019-03-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Rusza rekrutacja do nowego projektu zwiększającego kluczowe kompetencje zdolnych uczniów z terenu gminy Olkusz Samorządowy Zespół Edukacji w Olkuszu – realizator projektu „Małopolskie Talenty – I i II etap edukacji – gmina Olkusz” we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja  Kopernika w Olkuszu ogłasza nabór uczniów zdolnych na zajęcia zwiększające kompetencje kluczowe. W naszej szkole, która stanie się Centrum Wsparcia Uczniów Zdolnych (CWUZ),  w roku szkolnym 2019/2020 zorganizowane zostaną zajęcia w następujących przedmiotach i przedziałach wiekowych: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, 32-300 Olkusz, ul. J. Kantego 5 Nazwa kompetencji Planowa liczba grup – I etap edukacji (uczniowie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 uczęszczać będą do klas 5-6) Planowana liczba grup II etap edukacji (uczniowie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 uczęszczać będą do klas 7-8) językowe (język angielski) 1 grupa – 10 osób 1 grupa – 10 osób matematyczne i naukowo-techniczne 1 grupa – 10 osób 1 grupa – 10 osób informatyczne 1 grupa – 10 osób 1 grupa – 10 osób Zgodnie z zapisami wniosku aplikacyjnego zajęcia prowadzone będą w trybie cotygodniowych 2-godzinnych zajęć dodatkowych z nauczycielami z naszej szkoły przygotowanymi  do pracy z dzieckiem zdolnym. Uprawnionymi do wzięcia udziału w projekcie są: - uczniowie obecnych klas 4 i 5 naszej szkoły dla zajęć zaplanowanych dla I  etapu edukacji; - uczniowie obecnych klas 6-7 naszej szkoły dla zajęć zaplanowanych dla II etapu edukacji. Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane są w sekretariacie naszej szkoły w terminie 11-22.03.2019 r. w godzinach pracy sekretariatu. O zakwalifikowaniu się do udziału w zajęciach decydować będą wyniki testów kompetencji przeprowadzonych przez realizatorów projektu koordynacyjnego (data testów: 13.06.2019 r.). Na komplet dokumentów rekrutacyjnych składają się: 1) arkusz nominacji nauczycielskiej – wypełniany przez nauczyciela kandydata z przedmiotu nominowanego; 2) formularz rekrutacyjny – wypełniany przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata; 3) deklaracja udziału w projekcie koordynacyjnym wraz z załącznikiem – wypełniana przez  rodzica/ opiekuna prawnego kandydata. Wszelkie informacje o projekcie dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej UMiG Olkusz (http://www.umig.olkusz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5785:projekty-nie-tylko-unijne&catid=14&Itemid=167&lang=pl) Całość założeń organizacyjno-merytorycznych, informacje o poprzednich edycjach projektów dostępne są pod adresem internetowym http://malopolskietalenty.pl/

Pełna treść wiadomości na: sp1olkusz.pl/?p=6856
sp1olkusz.pl, Źródło artykułu: sp1olkusz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola