Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na spotkanie z firmami słoweńskimi

Data publikacji: 2013-12-04, Data modyfikacji: 2013-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, serdecznie zaprasza Państwa  na spotkanie z firmami słoweńskimi, które odbędą się w dniu 17 grudnia 2013 r., w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3. Wśród przyjeżdżających słoweńskich przedsiębiorców, będą m.in. firmy  działające m.in.w branżach: budowlanej, energii odnawialnych i turystyki.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, w razie potrzeby zapewniamy obsługę tłumaczy. Rozmowy firm odbywać się będą twarzą w twarz przy ponumerowanych stolikach, według przygotowanych wcześniej grafików, w których na każde spotkanie przewidziane będzie po około pół godziny.

 

 W przypadku zainteresowania tym wydarzeniem, prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia mailem bądź faxem na nr 12 428 92 56 do dnia 10 grudnia.

 

 

UM Olkusz, Źródło artykułu: www.umig.olkusz.pl, Autor zdjęć: UM Olkusz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola