Belka
Czwartek, 11 Września 2025   imieniny: Jacek, Feliks, Prot
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

POMÓŻ W ZDOBYCIU GRANTU!

Data publikacji: 2017-05-25, Data modyfikacji: 2017-05-27
A A AWydrukDrukuj  
 
PROSIMY O ODDANIE GŁOSU NA PROJEKT W KONKURSIE „TO DLA MNIE WAŻNE” FUNDACJI AVIVA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olkuszu wraz ze Szkołą Podstawową w Zedermanie i Stowarzyszeniem Res Sacra Miser stara się o 50 tys. na realizację zajęć z programowania AKADEMIA MŁODEGO PROGRAMISTY – NOWY WYMIAR PROGRAMOWANIA Każdy może pomóc, oddając swój głos na

Pełna treść wiadomości na: sp1olkusz.pl/?p=6002
sp1olkusz.pl, Źródło artykułu: sp1olkusz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola