Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podjęto działania zmierzające do wyeliminowania nadmiernego poziomu hałasu w Kluczach

Data publikacji: 2018-08-09, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Od kilku miesięcy w pobliżu Zakładu Velvet Care w Kluczach mieszkańcy skarżą się na uciążliwości związane z emisją hałasu w porze nocnej. W celu rozwiązania problemu zakład podjął działania mające na celu ograniczenie hałasu pochodzącego z nowej instalacji maszyny papierniczej. Po przeprowadzonych badaniach ukazała się informacja, iż przekroczenia dopuszczalnego poziomu hałasu wystąpiły na osiedlu przy ul. Sosnowej. Na podstawie przeprowadzonych pomiarów Velvet Care rozpoczęło działania mające na celu wykonane odpowiedniego tłumienia emitorów generujących nadmierny hałas.

Pełna treść wiadomości na: wiadomosciolkuskie.pl/aktualnosci/2227-podjeto-dzialania-zmierzajace-do-wyeliminowanie-nadmiernego-halasu-w-kluczach
wiadomosciolkuskie.pl, Źródło artykułu: wiadomosciolkuskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola