Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odpady wciąż zalegają w Kluczach-Osadzie - skarga wójta na bezczynność starosty

Data publikacji: 2018-07-25, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W dalszym ciągu śmieci zalegają na terenie byłych zakładów papierniczych w Kluczach-Osadzie. Powiat do tej pory wywiózł jedynie ok. 2700 ton, za co zapłacił prawie 940 tys. zł. A pozostało jeszcze - zdaniem wójta Klucz - kilkanaście tysięcy ton. Dlatego wójt skierował skargę do starosty na jego bezczynność w zakresie usunięcia wszystkich odpadów z Klucz-Osady 4. Starosta - co było do przewidzenia - oddalił skargę Gminy Klucze. Wójt odwołał się jednak do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, które uchyliło postanowienie starosty o oddaleniu skargi wójta. Czy to oznacza, że śmieci wreszcie zostaną wywiezione w całości? Wszystko wskazuje na to, że obecnie nic nie stoi na przeszkodzie. Za wyjątkiem pieniędzy. I to dużych, liczonych w milionach złotych.

Pełna treść wiadomości na: wiadomosciolkuskie.pl/aktualnosci/2220-odpady-wciaz-zalegaja-w-kluczach-osadzie-skarga-wojta-na-bezczynnosc-starosty
wiadomosciolkuskie.pl, Źródło artykułu: wiadomosciolkuskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola