Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NOWA ERA KOMPUTERA

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach projektu „Poprawa umiejętności korzystania z Internetu i e – usług wśród mieszkańców gminy Olkusz” w naszej szkole będzie zorganizowana grupa szkoleniowa: „Internet dla seniora” Zapraszamy do udziału w w/w warsztatach, które są zaplanowane na dzień 2-3 lutego 2019 r. Więcej informacji o projekcie wraz z możliwością pobrania formularzy zgłoszeniowych: w sekretariacie naszej szkoły w godzinach pracy placówki; a stronie www.umig.olkusz.pl (zakładka: Projekty nie tylko unijne). Zapraszamy zainteresowane osoby (składanie zgłoszeń do 21 grudnia 2018 r.)

Pełna treść wiadomości na: sp1olkusz.pl/?p=6767
sp1olkusz.pl, Źródło artykułu: sp1olkusz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola