Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gmina Wolbrom zawierała porozumienia z osobami nieżyjącymi

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W październiku ub.r. prokuratura skierowała akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Olkuszu przeciwko byłemu urzędnikowi Janowi P. Sprawa dotyczyła poświadczenia nieprawdy w dokumentacji w postaci oświadczeń o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomościami na cele budowlane. Chodzi o porozumienia zawarte pomiędzy burmistrzem Wolbromia a właścicielami działek, w tym z właścicielami nieżyjącymi, przez które miała być przeprowadzona kanalizacja sanitarna. Sąd w kwietniu br. uznał, iż okoliczności popełnienia tego czynu nie budzą wątpliwości, lecz warunkowo umorzył postępowanie karne na okres próby jednego roku, orzekając wobec oskarżonego świadczenie pieniężne w wysokości 3 tys. zł.

Pełna treść wiadomości na: wiadomosciolkuskie.pl/aktualnosci/2266-gmina-wolbrom-zawierala-porozumienia-z-osobami-niezyjacymi
wiadomosciolkuskie.pl, Źródło artykułu: wiadomosciolkuskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola