Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy starosta zaciągnie pożyczkę na wywóz śmieci z Klucz-Osady?

Data publikacji: 2018-08-14, Data modyfikacji: 2018-08-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Radni Gminy Klucze chcą, aby starosta zaciągnął pożyczkę na sfinansowanie kosztów usunięcia odpadów wciąż zalegających na terenie Klucz-Osady. W tym celu Rada Gminy Klucze podjęła uchwałę w sprawie wystąpienia do Przewodniczącej Rady Powiatu Małgorzaty Węgrzyn o wprowadzenie do porządku obrad najbliższej sesji projektu stosownej uchwały. Gmina Klucze deklaruje w zamian wsparcie finansowe dla budżetu Powiatu w formie dotacji na realizację zadań Powiatu na terenie gminy Klucze. Sprawa dotyczy ogromnej kwoty sięgającej być może nawet 6 - 8 mln zł.

Pełna treść wiadomości na: wiadomosciolkuskie.pl/aktualnosci/2230-czy-starosta-zaciagnie-pozyczke-na-wywoz-smieci-z-klucz-osady
wiadomosciolkuskie.pl, Źródło artykułu: wiadomosciolkuskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola