Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Gimnastyka korekcyjna w Olkuszu

Data dodania: 2012-01-17
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

SKAKANKA to pierwszy w Olkuszu ośrodek specjalizujący się w prowadzeniu zajęć gimnastyki korekcyjnej. Stworzony został w odpowiedzi na rosnący problem występowania wad postawy u dzieci i młodzieży. Głównym celem działalności Ośrodka jest korekcja wad postawy, zapobieganie ich powstawaniu oraz wytwarzanie nawyku prawidłowej postawy. Systematyczny udział w zajęciach ma również na celu zmotywowanie dzieci do regularnej aktywności ruchowej. SKAKANKA mieści się w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym Marlibo- Medica przy ulicy Pakuska 64 w Olkuszu.

Kontakt

mgr Ryszard Majewski
tel: 664 159 510
e-mail: r.majewski@skakanka.net
www.skakanka.net

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola