Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapytaj o szczegóły - akcja Nowego Szpitala w Olkuszu

Data publikacji: 2013-12-23, Data modyfikacji: 2014-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Nowy Szpital w Olkuszu uruchomił dla mieszkańców Olkusza specjalną stronę internetową www.zapytajoszczegoly.pl, gdzie każdy może zadać pytanie dotyczące szpitala.

 

- Staramy się zmieniać szpital tak, żeby jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tej okazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na stronę, gdzie mieszkańcy mogą zadawać pytania dotyczące szpitala – mówi dr Norbert Kubański, prezes Nowego Szpitala w Olkuszu.

 

Organizatorzy deklarują, że będą się starali odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cenne będą również wszystkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania placówki.

 

Po wejściu na stronę www.zapytajoszczegoly.pl każdy może zadać pytanie wypełniając prosty formularz. Po wpisaniu pytania, na podany email jest wysyłane potwierdzenie oraz link do podstrony na której można sprawdzać pojawienie się odpowiedzi. Na stronie jest też możliwość zapoznania się z wcześniej zadanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. W uzasadnionych przypadkach, kiedy np. odpowiedź musiałaby zawierać poufne dane medyczne, informacje będą oczywiście udzielane bezpośrednio, nie będą publikowane na stronie.

 

Nowy Szpital w Olkuszu to największa placówka medyczna w powiecie olkuskim. Każdego roku z usług szpitala korzysta średnio 191 tys. pacjentów. Od 2009 r. placówką zarządza Grupa Nowy Szpital, największa sieć niepublicznych szpitali w Polsce, które świadczą usługi medyczne w ramach kontraktów z NFZ.

 

-----------
Marta Pióro

Rzecznik Prasowy

Grupa Nowy Szpital

UM Olkusz, Źródło artykułu: www.umig.olkusz.pl, Autor zdjęć: UM Olkusz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola