Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Idź na wybory Obywatelu!!!

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
21 października odbędą się wybory samorządowe. Ich istotą jest decentralizacja władzy, czyli branie przez mieszkańców spraw we własne ręce, takich jak edukacja, transport, ochrona zdrowia, sport, opieka społeczna, ład przestrzenny, gospodarowanie odpadami i wiele, wiele innych. Na tym właśnie polega demokracja. W wyborach tych na kolejne pięć lat wybierzemy burmistrzów, wójtów oraz radnych różnego szczebla samorządu terytorialnego. To bardzo ważny wybór, decyduje bowiem o jakości władzy najbliższej mieszkańcom, która reguluje większość naszych spraw. Dlatego tak ważne jest, aby udział w tym głosowaniu wzięła jak największa liczba mieszkańców, po to, żeby wybór był najlepszy z możliwych.

Pełna treść wiadomości na: wiadomosciolkuskie.pl/aktualnosci/2267-idz-na-wybory-obywatelu
wiadomosciolkuskie.pl, Źródło artykułu: wiadomosciolkuskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola