Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

AUEP #2 - Opuszczone zakłady w olkuszu.

 
AUEP (Amator Urban Exploring Polska) - czyli ja, kamera i opuszczone miejsca. Tym razem wyruszyłem do oddalonego o 12 km od bazy wypadowej (domu) Olkusza. Zwiedziłem zakłady niegdyś wytwarzające m.in. konstrukcje stalowe. Firma ta posiada stronę internetową (proferem.olkusz.pl/) na której można zobaczyć na niektórych zdjęciach budynek główny za jego "kadencji". Firma wygląda jakby dalej funkcjonowała, ale z tego co zauważyć można na filmie jej siedziba została przeniesiona. Oczywiście postarałem się tym razem o lepszą jakość nagrania... ;D

 


TheMirekah
 
Data pliku video: 2013-07-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola