Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

60 lat SZS Olkusz

Data publikacji: 2014-01-22, Data modyfikacji: 2014-01-22
A A AWydrukDrukuj  
 

W piątek 17 stycznia 2014 r. w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana miały miejsce obchody Jubileuszu 60-lecia Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Olkuszu. Uroczystość była dla wielu zgromadzonych Gości okazją do odbycia podróży sentymentalnej, w czasie której mnożyły się wspomnienia z okresu wczesnej działalności SZS-u.

 

Uroczystość rozpoczęli najmłodsi artyści, którzy zaprezentowali zgromadzonej publiczności swoje umiejętności gry na gitarze. Następnie Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Olkuszu Andrzej Feliksik zabrał wszystkich przybyłych na uroczystość w podróż w czasie. Specjalnie przygotowana na tę okazję prezentacja, okraszona komentarzem, ukazywała na fotografiach kolejne etapy działalności Związku, jego sukcesy oraz ważnych członków.

 

Wielu gości odnalazło na fotografiach sprzed nawet kilkudziesięciu lat swoich znajomych, a także siebie, co niejednokrotnie wzbudzało salwy śmiechu.

 

Kolejnym etapem uroczystości było wręczenie podziękowań wszystkim tym, którzy swoją działalnością wpisali się w historię Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Prezes Andrzej Feliksik podkreślił zaangażowanie Samorządów Gminnych i Powiatowych, które pomagają w tworzeniu odpowiednich warunków dla upowszechniania sportu. Wśród wyróżnionych Samorządów nie mogło oczywiście zabraknąć Gminy Olkusz. W imieniu Burmistrza Dariusza Rzepki podziękowania odebrał Zastępca Burmistrza dr Włodzimierz Łysoń.

 

 

 

 

 

 

UM Olkusz, Źródło artykułu: www.umig.olkusz.pl, Autor zdjęć: UM Olkusz
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
olkuski

Powiat olkuski – powiat w województwie Małopolskim, którego stolicą jest Olkusz. W skład powiatu wchodzą gminy: Bukowno, Olkusz, Wolbrom, Bolesław, Klucze, Trzyciąż oraz miasta Bukowno, Olkusz, Trzyciąż.

Powiat ma charakter rolniczy (wschód), przemysłowy (zachód) i turystycznym.

Turyści nie mogą narzekać na brak atrakcji w powiecie. Należą do nich wycieczki licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi i konnymi. Najbardziej znanym szlakiem jest Szlak Orlich Gniazd. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Pustynia Błędowska. Z powiatu bardzo łatwo można dostać się do Krakowa i Katowic, co jest niewątpliwie dużym plusem, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola